Tel: 0 224 239 65 06 - 0 224 239 65 07 - 0 224 239 53 35 Gsm: 0 530 875 14 79
“Bel ve Boyun Fıtığı hastalarının%98’i ameliyatsız yöntemlerle iyileşmekte olup,
ameliyat sadece hastaların %1-2’sinde gerekmektedir.”

Hasta Yorumları

Mesut Y. / Yeminli Müşavir / BURSA

Yaklaşık yirmi gün süren tetkiklerim süresince farklı tıp merkezlerinde farklı teşhisler konulması, her hasta üzerinde olduğu gibi benim üzerimde de olumsuz etkiler bırakmıştı. 
Tesadüfen bir arkadaşımın tavsiyesi ile geldiğim bu merkezde birkaç yönde aldığım olumlu sonuçları kendimce belirlediğim önem sırasına göre sizlerle paylaşmak isterim. 
  1. Gerek şikâyetimin dinlenmesi, gerekse tedavi yöntemine ilişkin sürecin detaylarıyla tarafıma açıklanması,  hasta olarak bana düşen sorumlulukları gereği gibi yerine getirmemi sağladı.  Hasta ile Doktor arasında böylesine başarılı bir iletişim kurulmamış olsaydı belki de tedaviyi sonuna kadar devam ettiremeyebilirdim.  
  2. Bu güne kadarki yanlış yönlendirmeler sonucu oluşan  “pahalı ise iyidir” önyargısı bu merkezde yerini daha akılcı olan  “ sana gerekli olan iyidir” prensibine bırakmaktadır. Şöyle ki;
  3. Amacı sadece satmak olan firmalar stratejileri gereği pahalı ürünleri pazarlamaktadırlar. Oysa hiç te pahalı olmayan bir medikal ürünü kullanarak sağlığıma kavuşmuş bulunmaktayım.
  4. Ameliyatın son çare olması gerektiğine dair sağduyunun bu merkezde anlam bulması beni ayrıca memnun etmiştir. 
  5. Uygulanan tedavi sonucu ameliyatsız bir şekilde sağlığıma kavuşmuş bulunmaktayım.  
  6. Sağlığımın bozuk olduğu dönemde eski sağlığıma kavuşmak benim için bir numaralı öncelik arz etmesine rağmen onu burada neden dördüncü öncelik olarak belirttiğime gelince; 
İnsana saygı, karşılıklı ilişkilerde güvenin tesis edilmesi, güler yüz, mesleki birikim ve etik gibi erdemlerin var olmadığı bir ortamda sanırım sağlıklı bir yaşam sürmenin anlamını sorgulamak istediğim için.
Sağlığıma kavuşurken aynı zamanda bu duyguları da yaşamamda önemli katkılarından dolayı Uz. Dr. Sayın Ali Şahabettinoğlu ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

Süleyman S. / İSVİÇRE

1964 yılında geçirdiğim kazadan sonra belimde oluşan kayma zaman zaman, öksürdüğümde, ters bir harekette tekrarladı. Daha sonra, ağır işlerde çalışmamdan dolayı bel fıtığı, yıpranma, aşınma ve baskılar iyice arttı. Bu rahatsızlığı her yıl en az 5-6 defa yaşamaktaydım. Doktor Ali Şahabettinoğlu’na tedavi olduktan sonra rahatladım. Bu vesile ile doktoruma minnettarım.
Ağrı rahatsızlığı çekenlere tavsiye ederim ve başarılarının devamını dilerim.

Şeyda M. / Diş Hekimi / BURSA

10 yıldır boyun ve sırt ağrısı çekiyordum. Başım bedenime ağır geliyordu. Gece yatak yatak dolaşıyordum, yastıklarımı değiştiriyordum. Doğru düzgün uyuyamıyordum. İşimde zorlanıyordum. Hastalarıma bakmakta güçlük çekiyordum. Kısaca çok kötü durumdaydım. En sonunda şikayetlerim o kadar çok arttı ki hemşiremin ısrarıyla doktor Ali Bey’e geldim. Daha önce 7-8 defa klasik fizik tedavi görmüştüm. Dr. Ali Bey’in uyguladığı manipülasyon seansları sonrasında daha önce hiç olmadığım kadar rahatladım. Artık başım bedenime ağır gelmeden işimi yapabiliyorum, gece rahat uyuyorum ve sabah işime ağrısız gidiyorum. Sırtımda ağrı olmadan ve sırtımı düşünmeden rahat rahat oturabiliyorum. Hastalarıma bakabiliyorum. Şu anda hiçbir ağrı hissetmiyorum. Dr. Ali Bey’e teşekkürler ve bütün boyun fıtığı hastalarına tavsiye ediyorum.

Bayraklı R. / AVUSTURYA

Adım Rasim Bayraklı. Yaklaşık 17 sene aktif spor yaptım. Bu süre içinde hafif boyun ağrılarım vardı. 2003 senesinde ayağımdan bir sakatlık geçirdim ve maalesef spora 3-4 ay ara vermek zorunda kaldım. Bu süre içerisinde, spora ara verdiğim dönemde, boynumda ağrıların çoğaldığını hissettim. Ve en kötüsü 14 kg ağırlaştım. Yurt dışında yaşıyordum ailem Çekirge'de yaşıyor. Doktor arayışına girdim. Yurt dışında birkaç doktora gittim, tedavi olmaya çalıştım ama pek yararlı olmadı. Bu arada hastalığımın da boyun fıtığı olduğunu öğrendim. Annemler de araştırma yapmış ve Çekirge’de Dr. Ali Şahabettinoğlu’nu önermişler. Bu vesileyle Ali beyle tanışmış olduk. O dönem 5 hafta içerisinde 10 seanslık bir tedavi gördüm. Sonuç olarak boyun fıtığından kesin iyileştim diyebilirim. Ne mutlu Ali beyi tanıyana… Ameliyatsız ve ilaçsız bir tedavi yöntemiyle insanları iyileştiriyor. Ali beyle bu süre içerisinde bir aile gibi olduk diyebilirim. Yalnız ne yazık kendisini hala yurt dışına götürmeyi beceremedim.

Dt. Altan Ş.

Diş Hekimi olarak hastalarımın tedavileri esnasında eğilerek, bükülerek çalışmak zorunda kalıyorum.   Bu durumda bende özellikle boyun ve sırt bölgemde ağrıların gelişmesine neden oldu.  Bir meslektaşımın Dr. Ali Bey’in manipülatif tedavisi hakkındaki tavsiyeleri üzerine, Ali Bey’in kliniğine başvurdum.   Ali Bey’in yaptığı muayene ve MR sonuçlarıma göre boyun fıtığı teşhisi koyuldu.  Bu teşhis beni maalesef üzdü ve moralim bozuldu. Ama Dr. Ali Bey’in ve ekibinin uyguladığı tedavi ile sıkıntılarımdan kurtuldum ve tekrar yaşam kalitem arttı. Böyle bir kliniğin var olması bizim için bence büyük bir fırsat. Dr. Ali Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Umut E. / Muhasebeci / BURSA

Boyun fıtığım yaklaşık 2 sene önce başladı. Gece uyutmayan ağrılarla beraber yanma, sızı ve hareketlerimde kısıtlamalar başlamıştı. Fizik tedaviye gittim ama bir faydasını göremedim. 4-6 aydan sonra tekrar nüksetmeye başladı. Hareketlerimde kısıtlılık ve ciddi ağrılar duyuyordum. Kolumu bile kaldıramıyordum. Sonrasında doktor Ali Bey’e geldim. İlk geldiğimde çok kötüydüm, bana hep ameliyatlık olduğum söylenmişti. Emar sonucumda da fıtığım bayağı ilerlemiş gözüküyordu ama sağolsun hocam 8 seans gibi inanılmaz kısa bir sürede dimdik sağlığıma kavuşturdu beni. Kuş gibi hafifledim ve şu anda gayet sağlıklıyım çok şükür..

Necat O. / Ev Hanımı / TEKİRDAĞ

Uzun zamandır belim ağrıyordu. Kalçamdan aşağıya doğru bacaklarıma inen ağrılarım vardı. Bunun üzerine Tekirdağ’da özel bir hastaneye gittim. Doktor, bel fıtığım olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Sonra Edirne’de bir profesöre gittim. O da ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Bu arada oğlum internetten Dr. Ali Şahabettinoğlu’nu buldu ve beni buraya getirdi. Ameliyat olmaktan korktuğum için doktor Ali Bey’e geldim. Hemen tedaviye başladık. Kendimi doktor Ali Bey’in ellerine teslim ettim. Siz hangi tedaviyi uygulayacaksanız ve tedavi ne kadar sürecekse razıyım dedim.  Bir aydır buradayım ve bugün son günüm. Hiçbir şeyim kalmadı çok iyiyim. Doktor Bey izin verirse Bursa’dan Tekirdağ’a kadar yürürüm. Kendimi o kadar iyi hissediyorum. Doktor beyden, tedavisinden ve personelinden çok memnunum. Allah razı olsun diyorum. Elleri dert görmesin. Allah ellerine şifa versin.

Hüseyin A. / Emekli Astsubay / BURSA

Birisi ilerlemiş toplam 3 fıtıkla dört yıldır sıkıntı çekmekteydim. En son ilerleyen fıtık sağ ayağıma vurmaya başlamıştı. Ayakta 5-10 dakikadan fazla duramıyordum. Kendimi yere atasım geliyordu. Birisi popüler 2 beyin cerrahına muayene oldum. İkiside ameliyat olmamı önerdiler. Biri 2 saat içinde ameliyat olmam gerektiğini, hemen ameliyat olmazsam felç olma riski var demişti. 10.gün internetten öğrendiğim Fizik Tedavi ve Manipülasyon Uz. Dr. Ali Şahabettinoğlu’nun muayenesine gittim. Muayene neticesinde Dr. Ali Bey ‘’ameliyat olmama gerek olmadığını, elle tedaviyle iyileşebileceğimi’’ söyledi ve tedaviye başladı. İlk başlarda tereddüt içerisindeydim. Zira öteki doktorlar ameliyatsız iyileşemeyeceğimi söylemişlerdi. Ali Bey, her defasında ‘’merak etme iyileşeceksin’’ diyordu. Ve dediği gibi oldu. İyileştim. Dr. Ali Bey’ e  çok teşekkür ederim.

Neziha S./ Ev Hanımı / BANDIRMA

Yürürken bacağımda olan ağrıları bir türlü geçirememiştim. Kızımın arkadaşlarından duyduğum Dr.Ali Bey’e muayene oldum. Bel fıtığı ve bel kayması olduğu teşhis edilince tedaviye başladım. 10 seans manipülasyon ve fizik tedavi oldum. Çok şükür sağlığıma kavuştum. Ali Bey’e teşekkürler. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

Pembe N. / Ev Hanımı / LONDRA

Belimin ağrısından uzun süredir şikayetçi idim. Türkiye’ de Bursa’ya gelip Dr. Ali Şahabettinoğlu’na bel fıtığımdan tedavi oldum. Rahatladım. Dünya varmış. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Mehmet D. / İş Adamı / BURSA

Uzun zamandır boynumda ağrı ve tutukluk şikayetim vardı. Bir türlü geçirememiştim. Sonra Dr. Ali Şahabettinoğlu’ nu duyarak ona geldim. Boyun fıtıklarım için tedavi oldum. Çok şükür, iyiyim.  Sağolsun. Ellerine sağlık.

Niyazi S. / Emekli / 66 Yaşında / BURSA

Belimden bacaklarıma yayılan ağrı şikayetimle Dr. Ali Bey'e geldim. Eskiden Bulgaristan'da futbolcuydum. Sonrasında da hep ağır işlerle meşgul olmamın sonucu olarak bu ağrılarım ortaya çıktı. Yürümemde aksamalar başlamıştı, 30-40 adımdan fazlasını yürüyemiyordum ve belim de bir tarafa doğru eğilmişti. En sonunda Doktor Bey'e geldim. Bana, bel fıtığı ve bel kayması teşhisi koydu. Sağ olsun o beni bu ağrılarımdan 10 seansta kurtardı. İlaçsız, ameliyatsız, elle tedavi yaparak çok şükür beni eski halime geri döndürdü. Doktoruma beni sağlığıma kavuşturduğu için çok minnettarım ve herkese tavsiye ediyorum. Elleri dert görmesin.

Neşe Ş./ Ev Hanımı / ESKİŞEHİR

7 yıl önce bana boyun fıtığı teşhisi konulmuştu. Acil ameliyat denmişti. Fakat ben ameliyat olmadım ve 7 sene idare edebildim. Daha sonra sıkıntılarım çoğaldı. Gözlerimde sineklenme-kristalleşmeler başladı. Kalp çarpıntılarım çoğaldı. Kollarımdaki ağrı ve uyuşmalar beni rahatsız etmeye başlamıştı. Yüksek sese karşı çok duyarlı olmuştum, tahammülüm kalmamıştı. Eşime bile biraz daha sessiz olmasını söylüyordum. Bunun üzerine tekrar doktora gittim ve tam ameliyat olmak üzereyken daha önce Dr. Ali Bey’e boyun fıtığı nedeni ile tedavi olmuş ve memnun kalmış bir komşumuz sayesinde doktor Ali Bey’e ulaştık. Tedaviye başladık. 10 seans tedavi gördüm. Çok memnun kaldım. Hiç bir şikayetim kalmadı. Herkese tavsiye ediyorum. Ellerine Sağlık..

Bekir S./ Emekli / BURSA

Dayanılmaz boyun ve bel ağrısı çekiyordum. Boynum başımı taşıyamıyor aşağı sarkıyordu. Yemek yerken çenem ağrıyordu. Omuzlarım ağrıyordu. Hayat kalitem çok bozulmuştu. Doktora gittik. Belde ve boyunda fıtık olduğunu, bunun ancak ameliyatla geçeceğini söylediler. Sonra doktor beye geldik. Durumumu kendisine anlattım. Tedaviye başladık. Şimdi ağrılarım kesildi ve çok iyiyim. Artık sokakta rahat rahat yürüyebiliyorum. Doktor Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Mustafa A./ İnşaat / BURSA

Bu merkezi duyup gelmeden önce 8-10 tane doktora gitmiştim hepsi de ameliyat demişti. Ameliyat beni bayağı ürkütmüştü. Ameliyat olan arkadaşlar tekrar ameliyat olmuşlardı ve bana bu işin kurtuluş olmadığını söylediler. Tırnaklarımın ucuna kadar her yerim ağrıyordu. Ameliyatın yapılış şekli de beni yeterince ürkütmüştü. Hastalıktan daha çok psikolojik tarafı ağırdı bana göre. Korkuyla buraya geldim. Yoğun bir iş temposunda da olmama rağmen bu tedaviyi 10 seansta ağrılarımdan kurtularak bitirdim. Şükür kurtuldum. Şu an gayet iyiyim. Doktor Ali Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Necati Ö. / Emekli / BURSA

Ağrılarım iki ay önce başladı. Buraya gelmeden önce gittiğim doktorların hepsi fıtık ameliyatı dediler. Kanal daralması, sinir sıkışması varmış. Tavsiye üzerine buraya geldim. Çok şiddetli ağrılarım vardı. Ayağımın üzerine basamıyordum. Şimdi yürümeye başladım artık. Fıtıktan dolayı araba kullanamıyordum. Ağrıdan debriyaja basamıyordum. Şu anda aracımı rahat kullanabiliyorum. Doktor beye teşekkürlerimi sunuyor ve kendisini herkese tavsiye ediyorum.

Münir B./ Emekli / BURSA

Buraya gelmeden önce ayaklarımda yürüme problemim vardı. 2002’de ameliyat dediler bende ameliyat oldum. 3-4 gün yürüdüm sonrasında yürüyemedim. 10-15 metreden fazla yürüyemiyordum ve 10 yıl hafif ağrıları ve hayat kalitemdeki düşmeyi idare ettim. Sonra artık dayanamadım ve adını duyduğum Dr. Ali Bey’e geldim. Tedaviye başladık. Geldikten 25 gün sonra 8. seansta ayağımdaki ağrı tamamen kesildi. Sabahları aşağı yukarı 25 dakika yürüyebiliyorum. Doktor Ali Bey’den çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Sedat K. / Mali Müşavir / BURSA

Bu merkeze gelmeden önce, oturduğum zaman kalçamda, bacağımda, arka baldırımda ve ayak bileğimde müthiş bir ağrım oluyordu. Mesleğim olan mali müşavirlik nedeni ile oturarak masa başında çalışmak zorunda olduğumdan bu ağrılar iş hayatımda sıkıntı yaratıyordu. Ayrıca gece yattığımda da yine ağrılarım oluyordu. Annem yatalak hasta olduğu için onu merdivenden indirirken kaydım ve düştüm. Ağrılarım o zaman başladı ama hiç üzerinde durmadım. Kendimle ilgilenemedim. Birkaç ay bu durum devam edince haziran ayında ( 2013 ) doktor Ali Bey’e geldim. 10 seans elle tedavi oldum. Şimdi gayet iyiyim. Artık rahatça oturup yürüyebiliyorum. Hayat kalitem geri döndü. Doktorumun ellerine sağlık diyorum.

Şadiye D. / Emekli / BURSA

Benim bir senedir boyun hareketlerinde ağrı şikayetim vardı. Bir yıldan beri de elim uyuşmaya ve tutmamaya başlamıştı. His kaybım oluşmuştu. Zaman zaman elime aldığım bir şeyi düşürmeye başlamıştım. Devamlı elektriklenme ve sol kolumda uyuşma oluyordu. Doktora gittim ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Sonra kızım sayesinde Doktor Ali Bey’i duydum ve buraya başvurdum. 10 seans tedavi oldum ve faydasını gördüm. Şikayetlerim geçti. Şu an gayet iyiyim. Doktoruma teşekkür ediyorum.

Dr. Vahap G. / BURSA

Bir süredir boyun ağrısı ve kol uyuşması oluyordu. Çalışmak ve  reçete yazmakta zorlanmaya başlamıştım. Şikayetlerim bir türlü geçmeyince  değerli meslektaşım ve bu konunun uzmanı  Dr. Ali Şahabettinoğlu’na gittim. Manipülasyon tedavisi uyguladı. 10 seansta iyileştim. Şimdi iyiyim. Eline sağlık arkadaşım. Yolun açık olsun.

Ayşe D. / Ev Hanımı / BURSA

Bel fıtığı teşhisiyle Dr. Ali Bey’e geldim. Ayrıca kireçlenmeler ve disklerde daralmalar vardı. Bunlar beni etkisiz hale getiriyordu. Ne yatakta yatabiliyor ne de yürüyebiliyordum. Açıkçası çok zor durumdaydım. Tedavim bittiğinden beri çok iyiyim. Hareketlerimi daha rahat yapabiliyorum. Ayakta durabiliyorum ve yürüyebiliyorum. Herkese mutlaka gelmelerini tavsiye ederim.

Aylin Y. / Diş Hekimi / BURSA

Ben doktor beye boyun fıtığı şikayetiyle geldim. Boynumdan başıma, omzuma doğru sürekli ağrım vardı. Ve artık el çantasını bile taşıyamaz durumdaydım. Duruş pozisyonumda da bir sıkıntı vardı. Bu sebeplerden doktor beye geldim. Emar çekildi. Muayene bulgularım sonucunda fıtık ortaya çıktı. Boynumu çeviremiyordum. Arabayı park ederken çok zorlanıyordum.  Çocuğumun okul çantasını bile taşıyamıyordum. İlk seanstan sonra gerçekten fark eden bir rahatlama ve hareketlerimde açılmalar oldu. Kronik ağrılarımdan dolayı sürekli ilaç kullanıyordum. Tedaviye başladığımdan beri ise hiç ilaç kullanmadım. 8 yıl önce de bel fıtığı teşhisiyle Ali Bey’e gelip tedavi olmuştum. Ve 8 yıldır hiçbir tekrarını yaşamadım. Şu an çok iyiyim. Çok da memnunum. Teşhisi konmuş boyun ve bel fıtığı hastalarına mutlaka öneriyorum.

İlhan E. / Emekli / BURSA

Altı yedi senedir bende iki tane bel fıtığı üç tane boyun fıtığı vardı. Çok ağrılarım oluyordu. 50 adım yürüdükten sonra belimden aşağısı tutmuyordu. Doktor Beyi gazetede gördüm ve oğlumdan internetten adresini bulmasını istedim. Allah’a şükür adresini bulduk ve randevu aldık. 10 seans tedavi gördüm ve şimdi gayet iyiyim. İlk zamanlar bayağı bir ağrım vardı şimdi ise her yere koşa koşa gitmek istiyorum. Zamanla daha da iyi olacak inşallah. Herkese tavsiye ederim. Kimse bıçak altına yatmasın.

Ahmet K. / Tekstil / BURSA

Emar sonucuma göre bana 4 tane fıtık olduğu söylendi. Boynumu sağa-sola çevirmekte zorluk çekiyordum. Geceleri sağ kolumda dönemsel olarak uyuşmalar oluyordu. Şikayetlerim bir buçuk, iki senedir vardı ve zamanla artmaya başladı. En sonunda ağrılarım şiddetlenince buraya gelmeye karar verdim. İnternetten araştırdım ve Ali Bey’e gelen hastaların tavsiyeleri doğrultusunda buraya geldim. Boyun fıtığı eskiden her zaman gündemimdeydi. Mutlaka bir ağrım bir sıkıntım oluyordu. Özellikle son bir haftadan beri tamamen gündemimden çıktı. Böyle bir tedavi olduktan sonra kimse bıçak altına yatmak istemez. Ben Doktor Ali Bey’i herkese tavsiye ediyorum.

Gaye T. / Mühendis / ESKİŞEHİR

Boyun fıtığı rahatsızlığım vardı. 6-7 senedir sırtımda ve boynumda şiddetli ağrılarım oluyordu. Doktor bey sağ olsun 8 seansta ciddi anlamda sıkıntılarımı sona erdirdi. Hareketlerim kısıtlıydı. Şuan tamamen rahat hareket edebiliyorum. Gayet rahatım. Tamamen yaşam kalitem arttı diyebilirim. Doktor Bey’e bir televizyon programında denk gelmiştim, araştırdım ve buraya geldim. İyi ki de denk gelmişim. Rahat oturabiliyorum, rahat hareket edebiliyorum. Eski hayatıma geri dönebildim. Hakikaten çok mutluyum. Doktor Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Bülent Y./ Askeri Personel / BURSA

Boyun fıtığı teşhisiyle Ali Bey’e geldim. Boynumu çeviremiyordum. Boyun ve sırt bölgemde aşırı derecede ağrı oluyordu. Daha önce ameliyat demişlerdi. Ameliyatla da düzelip düzelmeyeceğim kesin belli değildi. İnternetten araştırarak Doktor Ali Bey’i buldum ve buraya geldim. Doktor bey bana düzeleceğim konusunda güven verdi ve tedaviyi uyguladık. Şu an çok memnunum. Ağrılarımdan şu an eser kalmadı. Çevremde bel ve boyun fıtığı olan çok insan var. Ben herkese Ali Bey’i tavsiye ediyorum.

Sevinç D. / Muhasebe / BURSA

Bu merkeze geldiğimde boynumda ağrı, kollarımda uyuşma şikayetlerim vardı. Kalem dahil hiçbir şey tutamıyordum. Gece kol uyuşmasıyla uyanıyordum. Uyku düzensizliğim ve buna bağlı stres oluşmuştu. Ani hareketler ve iş yoğunluğuna bağlı aşırı stresin bunu tetiklediğine inanıyorum. Daha önce gittiğim bir doktor fıtığım olduğunu söylemişti. İnternetten araştırdım. Bıçak altına yatmak istemediğim için bu tedavi bana daha cazip geldi. 9 seans buraya geldim ve 9 seansta kesin sonuç aldım. Bıçaksız olan bu tedaviyi boyun fıtığı-bel fıtığı olanlara tavsiye ediyorum. Şükürler olsun.

Kemal G. / Emekli / İSTANBUL

Eşimin boynunda 3 fıtık, belinde 3 fıtık, boynunda düzleşme ve sırtında da ağrılar vardı. Biz Dr. Ali Bey’i bir televizyon kanalında manipülasyon tedavisini anlatırken gördük ve sonrasında gelerek tedavi olduk. Eşimin ağrılarının hepsi gitti. Eşimin hayat kalitesi tamamen değişti. Bize kendisi %70-80 iyi olursun demişti şimdi %95’i geçti. Benim eşim senelerce fizik tedaviye gitmişti ve hiçbir faydasını görmemişti. Ben kendisine çok çok teşekkür ederim.

Hacer Y. / Ev Hanımı / BURSA

Ben doktor beye dizlerimden muayene oldum. Doktorlarım bana ameliyat olmam gerektiğini söylemişti. Doktor bey’e geldim ve ameliyat derseniz ameliyat olacağım dedim. Kendisi bana %90 iyi olacağımı söyledi. Beni muayene etti ve bana egzersizler verdi. Doktor Bey’in verdiği egzersizlerin ve tavsiyelerin aynısını uyguladım. Yemin ediyorum %90 iyi oldum. Ben Hocamdan çok memnunum. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Allah Ali Bey’den razı olsun..

Sena D. / Emekli / BURSA

Daha önce boyun fıtığı rahatsızlığım vardı. Doktorlara gittim kesinlikle ameliyat olmamı söylediler. Tesadüfen bir televizyon kanalında Doktor Ali Bey’i izledim. Ve kendisine tedavi oldum. İyi ki tanışmışım Doktor Bey’le. Tedavim bitti ve artık kontrollere gidiyorum. İnsanlar manipülasyonla tedaviyi bilmiyorlar. Ben de bilmiyordum. Bir tv kanalından öğrendiğim bu yöntemle şifa buldum. İnanın ameliyatsız iyileştim ve şu an çok iyiyim. Doktor Bey’in her dediğini uyguluyorum. Manipüasyonla tadavinin çok kişiye yayılması lazım. Çok güzel bir şey. Doktor Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Alper G / Sanayici / BURSA

4 yıl önce bir motor kazası geçirmiştim. Akabinde bel fıtığı ameliyatı oldum. Daha sonra boyun, sırt ve belimde ağrılar başladı. Yaklaşık 1,5 ay önce buraya geldim ve doktor bey bana 12 tane fıtık teşhisi koydu. Boyum 4 cm kısalmıştı ve 6-7 seanstan sonra şu an daha rahatım. Tekrar spor yapmaya başladım. Boyum tekrar eski haline geldi. 1.80’e ulaştım. Manipülasyon tedavisi bende hiç beklemediğim etkiyi yaptı. Şu an daha rahatım. Her hareketi yapabiliyorum. Ali Bey’in kontrolünde sporumu yapabiliyorum. Doktor Bey’i medya ve internet aracılığıyla buldum. Birkaç arkadaşımın tavsiyesiyle de kendisine ulaştım. Benim şansım Bursa’da olmam. Türkiye’nin her yerinden hocamın misafirleri geliyor. Çok şükür ben daha yakınım ve bundan dolayı tedaviye rahat gelebiliyorum. Daha önce birçok tedavi denedim ve Ali Bey’de son buldu ağrılarım, öyle söyleyebilirim. Herkese tavsiye ederim, gelip denemelerinde fayda var.

Fatih C./ Grafiker / ÇANAKKALE

Benim şikayetlerim baş dönmesiyle başladı. Baş dönmesinden sonra dengesizlik oluşmaya başladı. Sonra baş ağrıları ve tansiyon yükselmesiyle karşı karşıya kaldım. Ameliyattan kaçtığım için manuel terapiyi duydum, internetten araştırdım, tavsiyeleri okudum ve randevu alarak buraya geldim. Şu an 10 seans tedavi oldum. Bu 10 seans sonunda %95 iyileşmiş durumdayım. Çok büyük sıkıntılar yaşadıktan sonra bu şekilde hayatımı sürdürmek hiç aklımdan geçmiyordu. Teknolojiye çok ayak uydurduğumuz için boynumuz sürekli aşağıda kalıyor. Bu yüzden 15 yaşındaki çocuğun bile bu hastalığa yakalanma riski var. Bence  ameliyatı en son düşünmek gerekiyor. Bütün bu hastalığı yaşayanlara ameliyattan önce manuel terapiyi tavsiye ediyorum. Şu an buraya geldiğim için çok memnunum. Doktor Bey’den Allah razı olsun.

Semih K. / Öğrenci / İSTANBUL

Şikayetlerim, 2-3 ay öncesine kadar daha önce var olmayan fakat sonrasında boyun ve sırtta başlayıp bele kadar inen sürekli bir ağrı ile başladı. Öncelikle geçer diye düşündüm. Çeşitli kremler sürerek günü kurtarmaya çalıştım. Fakat sürekli kronik bir hal almaya başlayınca emar çektirme gereği duydum ve boyun fıtığı teşhisi konuldu. Sonra nereye başvururum diye internetten araştırdım ve yollar Ali Hocam’a çıktı. Kendisine gelmeden önce bile belli bir güven duyarak geldiğimi söyleyebilirim ve yapmış olduğu tedavide beni yanıltmadı. 10 seans sonunda başta söylediğim şikayetlerin hiçbiri kalmadı diyebilirim. Bu tedavinin hem kapsamı hem de süresi bana çok uygun geldi. Kısa sürede hızlı bir tedavi sürecinden geçtim ve olumlu bir tedavi süreci oldu. Şu an eski ağrılarımın hiç biri kalmadı. Doktor Bey’e çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Aliye A. / Diş Hekimi / İZMİR

Belimde ağrı ve son bir buçuk yıldır bacağıma vuran ağrı ve ayağımda uyuşukluk şikayetim vardı. Yürüme güçlüğü, gece tek tarafıma yatamama, uyku bozukluğu gibi şikayetlerim oluyordu. Daha önce birkaç defa fizik tedavi gördüm ama hep geçiştirdim. Bu kadar ciddiyetini çok anlamamıştım. En son sınıra geldiği zaman fark ettim. Ta ki yürüme bozukluğu ya da uykumda bir sorun olduğu zaman. Pek çok kez emarım çekildi. Pek çok kez fizik tedavi doktoruna gittim. Araştırdım. Daha basit çözümlerle geçebileceğine inanmıştım. Yüzmek gibi. Ama pek çok konuda yeterli bilgiye sahip değiliz. Yüzmenin doğru tekniğini, yürüyüşün önemini, fazla ayakta kalmamak gerektiğini, düşük bel kıyafetlerin belimize zarar verdiğini bilemiyoruz. Bayanlar olarak ayakkabı ve kıyafete düşkünüz. Şimdi gardırobuma bakıyorum ve bir şey giymek için gerçekten zorlanıyorum. Kısacası sağlık her şeyden önemli, ilk başta ona dikkat edip düşünmek gerekiyor. 10 seans sonunda iyileştim, aslında ilk seanslarda bile çok fark etti ama kontrol aşamasına geçmem 10 seansı buldu. Çok mutluyum. Pek çok şeyin gerçekten kıymetini anladım. Özellikle rahat uyku uyumak, rahat oturmak, ağrı duymamak çok önemli. Doktor beye çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Hicran C. / Muhasebe / ÇANAKKALE

Sabahları kalktığımda sırt ağrılarım oluyordu. Yataktan zor kalkıyordum. Gün içinde yarım saat gibi bir zamanda sırtım açılıyordu. Doktor beyle tanıştıktan sonra bu ağrılarım geçti. Eşim doktor beyin hastasıydı. Eşimle beraber gelip giderken, eşimin sende bir muayene ol demesiyle rahatsızlığım teşhis edildi. Tedaviye başladıktan 2 seans sonra dönüşlerini almaya başladım. Artık çok rahat hareket ediyorum. Yürürken artık daha dik, omuzlarımı geri alıp yürüyebiliyorum. Sırt bölgemde hafif kamburluğum vardı şimdi o kamburluğum da yok. Yani iyiyim. Doktor Bey’i herkese tavsiye ederim.

Yıldız G. / Çini Sanatçısı / KÜTAHYA

Bizim çini atölyemiz var. El sanatlarıyla uğraşıyoruz. Sanırım meslek hastalığından kaynaklı boynumda ve kolumda şiddetli ağrılarım vardı. Sol tarafa boynumu hiç çeviremiyordum. Zaman zaman kolum kalkmıyordu. Şikayetlerim, ağrılarım çok fazlaydı. Sadece rahatlatıcı merhem, kas gevşetici ilaç kullandım. Hiçbir faydası olmadı. Eşimin ısrarıyla buraya geldim ve muayene oldum. Yine umudum yoktu fakat birkaç seans sonra gördüm ki ağrılarım geçti. Ve şimdi çok memnunum. Bu rahatsızlığı çeken herkese doktor beyi tanımalarını ve buraya gelmelerini tavsiye ederim.

Ziya G./ İş Adamı / İSTANBUL

Müthiş bir bel ağrım vardı. Hareket sıkıntısı yaşıyordum. Devamlı ağrılarım oluyordu. Arkadaşlarım Bursa’da Dr. Ali Bey’in olduğunu söylediler. Buraya geldim ve tedavim 9 seans sürdü. Sağ olsun Doktor Bey’in tedavisinden sonra şu anda son derece rahatım. Ali Bey’in verdiği egzersizleri, hareketleri yapıyorum. Çok keyifliyim çünkü 67 yaşında yeniden dünyada böyle adam gibi dolaşıyorum. Çok farklı bir şey bu, anlatması mümkün değil. Ben 2 ay önce geldiğimde, her şeye kapkara bakıyordum. 24 saat canım yanıyordu. Aradaki fark işte bu. Maalesef toplum olarak çok fazla hareket etmiyoruz. Herkeste böyle bir sıkıntı var. İnşallah Ali Bey ve onun gibilerinin sayısı artar. Ali Bey’e çok teşekkürler.

Yüksel B./ Fabrika Çalışanı / BURSA

Ali Bey’e koltuk değnekleriyle geldim. Yanımda da iki kişi refakat ediyordu. Bel fıtığımdan dolayı ağır bir durumda ve çok büyük ağrılarla buraya geldim. Ağrılarımın gideceğine pek de ihtimal vermiyordum ama ilk seanstan sonra kendini belli etmeye başladı. İlk seanstan sonra oturdum. İkinci seanstan sonra ayağa kalkabildim, tuvalet ihtiyaçlarımı görmeye başladım ve 4.-5. seanstan sonra artık yürüme ve oturma programlarına başladık. Sonra bana yürüme ve egzersiz programı verdiler. Şu an çok mutluyum. Bu koltuk değneklerini artık doktor Ali Bey’e hediye edip de gideceğim. Kendisine çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Cemile Y. / Ev Hanımı / BURSA

Bir buçuk sene evvel buzda düştüm. Belim, ayaklarım çok ağrımaya başladı. Ortopedi doktoruna gittim. Zamanla geçecek dedi ama geçmedi. Beyin cerrahı Adnan Saraçoğlu’na gittim. Ameliyat yapılacaktı. Her şeyim hazırlandı fakat kalbimde rahatsızlık çıktığından dolayı ameliyat olamayacağımı söylediler. Ama ben iki büklümdüm, hiç yürüyemiyordum. Çok rahatsızdım. En sonunda televizyonda doktor Ali Şahabettinoğlu’nu gördüm. Buraya geldim. Elle tedaviyle Allah’a çok şükür 11 seansta düzeldim. Şimdi gayet rahat yürüyebiliyorum. Hiçbir tarafım da ağrımıyor. Çok iyiyim. Eskisinden çok çok iyiyim. Gayet rahat yürüyorum. Yürüyebildiğim için çok sevinçliyim. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim. Elleri dert görmesin.

Hikmet S. / Emekli / BURSA

2002 yılından beri bel ağrılarım vardı. Ali Bey’i televizyonda görüp kendisiyle irtibata geçtim. Buraya gelmeden önce 15 gündür uyuyamıyordum ilk seanstan sonra uyudum yani ilk akşamdan faydasını gördüm. 3-4. seanstan sonra ayağımdaki ağrı, uyuşukluk azaldı. Her gelişimde yavaş yavaş ağrılarım azaldı sonra ağrım bitti. Şimdi tamamen iyiyim. Yeniden dünyaya gelmiş gibiyim. Ameliyat olmadan önce bütün şartları zorlamalarını ve buraya gelmelerini herkese tavsiye ederim. Ameliyat zor bir iş. Bu tedavi çok daha kolay, daha rahat. Acısız, ızdırapsız, ilaçsız…Doktor Bey’e çok teşekkürler.

Ahmet K. / Müteahhit / BURSA

Buraya gelmeden önce migren rahatsızlığım vardı.  Daha önce gördüğüm tedavilerden sonuç alamadım ve aldığım ilaçlar yetersiz kalıyordu. Aşırı derecede ilaç almak da hoşuma gitmiyordu. Bir tavsiye üzerine buraya geldim. Ali beyle tanıştıktan sonra tedavi sürecinde oldukça rahatladım. İlaç kullanmadım ve uzun süredir ilaç kullanmıyorum. Normalde ayda en az üç kez kuvvetli ağrı kesiciler kullanmak zorunda kalıyordum, şu an da hiçbir ihtiyaç hissetmediğim gibi ağrı da hissetmiyorum. Fizik olarak da kendimi çok rahat hissediyorum. Migren ciddi bir baş ağrısı ve bu duyguyu yaşadığınız zaman hayat sizin için çok zor oluyor. Ağrısız bir hayatta tabi ki kendinizi yeniden dünyaya gelmiş gibi hissediyorsunuz. Bu tarz ağrılarla baş başa kalmayınca kendinizi daha zinde, daha motivasyonu yüksek, güçlü hissediyorsunuz. Ali Bey’in elleri dert görmesin.

Sevim Y. / Emekli / BURSA

Belimde ve boynumda fıtıklar vardı. Gittiğim doktorlar platin takılacağını söylediler ve ben platini kabul etmedim. Dr. Ali Bey’e geldim. 9 seans tedavi oldum. Şimdi çok iyiyim. 15 yıldan beri bu rahatsızlığı çekiyordum. Görmediğim tedavi kalmadı. Fizik tedavi de gördüm ağrı merkezi de var onu da denedim. Ayaklarım kasılıp kalıyordu yürüyemiyordum. Şimdi çok iyiyim. Allahım’a çok şükür Dr. Ali Bey sağ olsun. Ameliyattan korkmadım ama platin taktırmayı da kabul etmedim. İyi ki yaptırmamışım. Böyle bir tedavi varken demir adam gibi gezmeye hiç gerek yok. Kendimi çok rahat hissediyorum. Dünyaya yeni gelmiş gibiyim. Günde 30 dk yürüyüş yapıyorum, o bana o kadar hafif geliyor ki çok rahat yürüyebiliyorum. Her şey çok rahat geliyor artık bana.  Allah Ali Bey’den razı olsun.

Mehmet R./ Jeoloji Mühendisi / BURSA

Buraya gelmeden önce 3-4 doktora gittim emar çektirdim ve ameliyat olmam gerektiği söylendi. Ameliyat olmak istemedim. Burayı öğrendikten sonra geldim ameliyatsız tedavi oldum ve şu an gayet iyiyim. Belimde yamukluk vardı oturup kalkmakta zorlanıyordum.  Ciddi bir rahatsızlığım vardı. Dr. Ali Beyi internet vasıtasıyla ve buraya gelen arkadaşlarım aracılığıyla öğrendim. Tedavim 5 seans sürdü. Şu an çok rahatım. Kendime geldim. Eski hareketlerimi yapabiliyorum. Gayet memnunum. Eskisinden daha iyi oldum. Doktor bey’e çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Bülent B. / Koltuk İmalatı / BURSA

İşim gereği sürekli 9-10 saat ayakta çalışıyorum. Kalıp işleriyle uğraşıyorum. İşim kaynakçılık. En son bu iş yerimden önce bir rahatsızlık geçirmiştim pek önemsemedim. Sigorta hastanesine bel ağrısı şikayeti ile 4-5 kere gitmiştim ilaç tedavisiyle geri gönderildim. En son belimde şiddetli ağrılar, kasıklarımda yanma ve bacağımda ağrılar oluştu. Bacağımı 20 cm den fazla açamıyordum. Ali beyi daha önce tanışmış olduğum bir komşumdan öğrendim ve kendisine ulaşarak buraya geldim. Eşim aldı buraya beni getirdi. Allah razı olsun 8. seansta normale geldim. 9. seansta tamamen toparlandım, ayağa kalktım, normal yaşantıma geri döndüm. On numara. Diyecek hiçbir şeyim yok. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim.

Mevlüde Y. / Ev Hanımı / BURSA

Doktor Bey’e gelmeden önce 5-6 yıldır boyun-sırt-omuz ağrılarım vardı. Nefes problemi yaşıyordum. 6 ay boyunca derin nefes alamadım. Kollarımda ağrılar oluyordu. Saçımı toplarken bile sorun yaşıyordum. Montumu giyerken kolumu bükemiyordum. Şimdi onları çok rahat yapmaya başladım. Geçen gün sarma yapıyorum ve ben sarma yaptıktan sonra bütün gün sırtımda, omzumda ağrı ile dolaşırdım, hareketlerim kısıtlanırdı, iptal olurdum. Börekler yaptım, sarmalar yaptım, bir sürü şey yaptım. Hiç etkilenmedim.  Çok rahatım. Nefes alışım çok iyi. Rahat uyuyabiliyorum. Sol omzumda düşüklük varmış doktor bey onu da fark etti, o da düzeldi. Artık dik durabiliyorum. Duruşum değişti. Çok rahatladım. Daha önce nefes problemlerinde kalp zannedip, tansiyon zannedip bayağı paniklemiştim. Şu anda hiçbir şeyim yok. Çok rahatım. Kendimi çok iyi hissediyorum. Doktor Bey’e ne kadar teşekkür etsem azdır. Ellerine sağlık.

Funda D. / Muhasebe / ÇORUM

Şikayetim önce bel ağrısıyla başladı. Bende geçer nasılsa diye pek önemsemedim. Kısa süre içinde ağrım sağ bacağıma vurdu ve ayak parmaklarımda uyuşma ve yavaş yavaş yürümekte de zorlanmaya başlayınca hemen eşimle beraber Çorum'da özel bir hastanede muayene olmaya gittim. Orda bana bel fıtığı ve felç teşhisi kondu. Çok geç kalmışsın hemen acil ameliyat olman gerekiyor dediler. Yüzde bir kurtulma şansım olduğunu söylendi. Bütün dünyam başıma yıkıldı sandım. Doktor Ali Bey'i daha önceden arkadaşlarımdan duymuştum ve internete girip hakkında bilgi edindim. Kendisine ulaşıp Bursa'ya geldim. 9 seans manipülasyon tedavisi oldum. Tedavim süresince başta Dr. Ali Bey ve ekip arkadaşlarının güler yüzlülüğü, vermiş oldukları moral ve destekleri sayesinde bir buçuk ay içerisinde şu an çok şükür kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Ameliyatsız bu dertten beni kurtardığı için kendisine binlerce kez teşekkür ederim. Sağlıktan daha önemli bir şey yok. Bel fıtığı rahatsızlığı olan herkese Dr. Ali Bey'i tavsiye ediyorum.

Hürriyet D. / Ev Hanımı / İZMİT

35-36 yaşımdan beri devamlı  çekiyorum bu hastalığı, sürekli doktorlara gidiyorum. Boyun fıtığı dendi. Kas gevşeticiler kullanıyordum. Ağrı kesiciler alıyordum. Merhem ve evde yaptığımız yağlardan sürüyordum. Bir gün iki gün iyi oluyordum sonra işe devam edince ağrılarım başlıyordu. Artık dayanılmaz olmaya başlamıştı. Son zamanlarda yürümede zorluk çekmeye başlamıştım. Bedenim çalışmıyordu bildiğiniz robot gibiydim. Sinir ucu iltihaplanması da varmış gittiğim yerlerde hiç biri bu ölçümü yapmadı. Doktor bey burada beni başka doktorlara yönlendirdi. Onların MR ve film sonuçlarıyla geldim muayene oldum ve tedavime başladım. 8. seansta normale döndüm. Nasıl desem bilmiyorum. Anlatması tarifsiz. Sanki anadan yeni doğmuş gibiyim. Doktor beye çok teşekkür ederim. Elleri dert görmesin.

Tuncay Y / Ziraat Mühendisi / BURSA

Ağrım ilk olarak sırtımın üst kısmında başladı. Sonra ertesi gün sol koluma vurdu. İlk iki gün kas gevşetici kremler kullandık. Ağrıyı kesmedi. Daha sonra bir doktorumuza gittik ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Sonra internetten doktor Ali Bey’e rastladık. Tedavim 11 seansta bitti. Ama ilk seansta ağrılarım hafifledi. Yani % 60’ı gitti, % 40’a indi sonra %30’a, %20’ye… Ve şu anda %99.9 ağrım bitti. Ziraat mühendisiyim aynı zamanda çiftçilikle de uğraşıyorum. Bir kooparatifte muhasebecilikle uğraşıyorum. Rahatsızlığımın, bilgisayar ve çiftçilikten dolayı ağır işlerle uğraştığımdan kaynaklandığına inanıyorum. Hocam da yaklaşık 10 yıldır bunun bende nüksettiğini, yavaş yavaş ilerlediğini ve vücudumu yorduğumdan kaynaklı bir sebep olduğunu söyledi. En sonunda da bunu yaşadık ama şu anda dört dörtlük hissediyorum kendimi. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Fatma Y./ Özel bir şirkette çalışıyor / BURSA

Boyunda ve başta sürekli, sabit bir ağrı vardı sırtta da öyle. Sabahları uykumu alamıyordum. Yorgun ve ağrılar içinde oluyordum. Son bir haftadır daha rahatım. Bir haftadan beri sabahları ağrı içinde uyanmıyorum. Çok daha iyiyim, ben bu kadar olacağını tahmin edemiyordum. Kendimi daha iyi, daha verimli hissediyorum. Sağlığıma kavuştum. Doktor Ali Bey’e çok teşekkür ediyorum. Elleri dert görmesin.

Müge K. / Turizm / Muğla

Sayın Doktor Ali Bey ve muhteşem güler yüzlü ekibi sayesinde 7 aydır çektiğim sıkıntılardan kısa sürede kurtuldum. Ayrıca Sultan Hanım'ın yaptığı profesyonel masajla rahatlama imkanı buldum. Boyun ve bel ağrısı ( fıtığı ) çeken herkesin gönül rahatlığıyla gelmesi gereken bir yer. Bütün ekibe teşekkür ederim. 

Turgut A. / Öğretmen / BURSA

Boynumda 4 tane fıtık vardı. Her iki el bileklerimde de sinir sıkışması vardı. 10 seans tedavide normal yaşantıma geri döndüm. Ağrı çok problemdi, sağ kolumda güç kaybım vardı. Geceleri yatamıyordum. Okuldayken öğrenciler için tahtaya yazı yazmakta bile zorlanıyordum. Okulda tebeşiri ve kalemi zor tutuyordum. Sinir sıkışmasından dolayı parmaklarımda sürekli bir karıncalanma meydana geliyordu. Elimi kaldıramıyordum. Günlerce traş olamadım, berberlere traş oluyordum. Ama artık kendi işimi kendim görebiliyorum. Şu an hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Kısıtlandığım bütün hareketlerimi çok rahat bir şekilde yapabiliyorum. Bu tür sıkıntı çekenler mutlaka bir doktora muayene olması gerekmektedir. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim.

Fatma R. / Ev Hanımı / BURSA

Kendimi ambulansta gördüğüm anlar oldu. Çok felaket bir ağrı yaşıyordum. Ali beyi duydum ve buraya geldik. 6 seansta süper bir gelişme oldu. Belim geçti, ayağımda uyuşukluk vardı, onlar da kalmadı. Eşimle birlikte buraya geldik. İlk olarak ben tedaviye başladım. Eşimde de ağrı vardı doktor beye söyledik ve o da tedavi olmaya başladı. Allah’a şükür ikimiz de şu anda koşu yapabiliriz yani. Hiç abartmıyorum. Parmak uçlarımdaki uyuşukluk vardı, onlar bile kalmadı. Çok şükür yani hiçbir abartısız söylüyorum, bu kadar olur. Hiçbir hap, iğne tedavisi olmadan bu kadar olur diyorum. Doktor Bey’in elleri dert görmesin.

Ahmet M. / Tekstil / BURSA

Belim ve diz kapağım ağrıyordu. Boynumdaki ağrılar biraz acı veriyordu. Boynumdan ayağıma kadar bir problem vardı. Onları halletmek için Ali beye geldik. Çok sıkıntı çekiyordum. Dizim bükülemiyordu. Belimden merdiven çıkamıyordum. Yürürken problem yaşıyordum. İlk seanstan sonra özellikle ağrılarım kesilmeye başladı. Ağrılar kesilince tabi rahatlama oldu. Her seansta düzelmeleri fark ettim. Şu anda 5 seans oldu ve çok iyiyim. Ağrılarımın geçmesinden dolayı havalarda uçuyorum. Bu bir hasta için en güzel şey. Doktor Ali Bey’in ellerine sağlık.

Erkan K. / İş Adamı / ESKİŞEHİR

İşim gereği uzun süre ayakta duruyorum ve bazı zamanlar ağır yükler de kaldırmam gerekiyor. Kısa süre önce belimdeki ağrılarım sebebiyle Eskişehir’de gitmediğim doktor kalmadı. Doktorlar bu fıtıktan kurtulmam için ameliyat olman gerekiyor diyerek beni hastaneye yatırmak istediler. Yatış işlemlerini bile yapmışken kaçarak Ali Bey’in kapısına geldim. Şu anda çok şükür 7 seansta sağlığıma kavuştum. Kimsenin ameliyat olmasına gerek yok. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim. Ellerine Sağlık..

Alper Ç./ İnşaat Mühendisi / MANİSA

Manisa Akhisar’da yaşıyorum. Bel fıtığı rahatsızlığımdan dolayı Akhisar, Manisa ve İzmir’de birçok fizik tedavi ve ortopedi doktoruna gittim. İlaç tedavisi dışında bana çok fazla bir tedavi yöntemi önerilmedi. Yapılan fizik tedaviler de çok fazla etkili olmadı. Daha sonra internet aracılığıyla Ali Bey’in manipülasyon tedavisini gördüm. 6 seans tedaviye devam ettik. Şu anda gayet iyi hissediyorum, kontrollerime geliyorum. Gayet memnunum. Hareketlerimde, oturup kalkmalarımda daha rahatım. Fıtığı olanlar bilir oturup kalmak, yatmak bile çok büyük eziyettir. Yanlış yatma bile ağrınızı arttırabilir. Şu an gayet iyi hissediyorum. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim.

Sevgi B. / Ev Hanımı / BURSA

Benim bir yıldır kalçamdan bacağıma doğru ağrılar olmaya başladı. Uzun süre yürüyemiyordum, iş yapamıyor, ayakta dikilemiyordum. Ameliyatı zaten hiç düşünmedim. Ameliyatlardan korkuyordum. Daha önce fizik tedavi gördüm ama ondan sonuç alamayınca buraya geldim. Burasının beni iyileştireceğine inandığım için buraya başvurdum. 3 seansta iyileştim. Hareketlerim daha rahat ve hareketlerimde bir zorluk yok. Şu an iyiyim. Doktoruma çok teşekkür ediyorum.

Fatma K. / Ev Hanımı / BALIKESİR

Yanlış bir hareketten sol tarafımın küt ettiğini hissettim. Doktora gittim emar çektirdim ve bel fıtığı çıktı. Yürüyemiyordum. Bir markete diye çıkıyordum ağrıdan sızıdan geri dönüyordum. Sonra internete bakarken doktor beye rastladım. Bu benim doktorum dedim ve hemen buraya geldim. Çok şükür 8 seansta iyi oldum. Doktor Bey’in elleri dert görmesin. Herkese tavsiye ediyorum.

Dilek T. / Ev Hanımı / TEKİRDAĞ

10 yıldır belimde fıtık var. Eşimle beraber inşaat-demir doğrama işlerinde sürekli çalıştığımız için rahatsızlığım onlardan kaynaklandı. 6 yıldır kollarıma dayanarak masada oturuyorum. Kollarıma sürekli güç verdim, belimi askıya alarak o şekilde idare ettim. Mr ve tomografiler çekildi. Son zamanlarda daha da kötüleşmeye başladım. Doktora gittim ve doktor bana acil ameliyat olmam gerektiğini ve 4 adet de platin takılacağını söyledi. Ameliyata girmedim ve ameliyatsız tedavi araştırmasına girdim. Ali Bey’i internetten buldum. Buraya geldim. İyi ki gelmişim. Allah razı olsun diyorum. 

Şehnaz B. / Ev Hanımı / KOCAELİ

Buraya gelmeden önce boynumda, özellikle sağ kolumda, kollarımda aşırı derecede ağrı, tutulma, gece yatamama, boyun fıtıklarımdan kaynaklanan ağrılarım vardı. Huzursuzdum. Baş dönmelerim ve belimde zaman zaman oluşan ağrılar vardı. Bu şekilde Doktor Bey’e geldim. 8 seans tedavi gördüm. Hem belim, hem boynum, omurgam, el-kol eşitlenmesi dahil vücudumda yeni bir başlangıç oldu. Her şeyi iyileşti diyebilirim. İyileştim. Doktor Ali Bey’e gelmeden önce fizik tedavi de gördüm. Birkaç yere gittim hatta. Fakat o anda rahatlama olmasına rağmen hiç bu kadar olmamıştı. Doktor Bey’i herkese tavsiye ederim. Yaşam kalitenizde bir değişime uğruyorsunuz. Bakış açınız değişiyor. Ayrıca Doktor Ali Bey sadece omurganızın değil moral olarak da bir çok şeyin düzelmesine de sebep oluyor. Kendisine bu açıdan da çok teşekkür ederim. Buradan her gidişimde her anlamda daha huzurlu ve rahat gittim. Şu an kontrollere geliyorum. Sağlıktan daha değerli hiç bir şeyimiz yok. Hem bedenen hem ruhen çok rahatladım. Herkese tavsiye ediyorum.

Fatma G. / Sekreter / BURSA

Sabahları kalkınca inanılmaz bir yorgunluk, gün içerisinde boynumu sağa sola çeviremiyordum. Bu çalışmama da engel oluyordu, evde yaptığım işlere de.  Televizyon izlerken rahat izleyemiyordum. Boynumu sağa-sola çeviremiyordum. Yolda yürürkende bir bacağımda diğerine göre 2 cm.lik kısalık tespit etti hocam. Bu yüzden sürekli ayağım burkuluyordu, rahat yürüyemiyordum. Biraz sabit ayakta kaldığımda hemen bel-boyun ağrılarım başlıyordu. Bu da günlük yaşamımda hem işte hem evde beni oldukça zorluyordu.

1 sene öncesine kadar çok zor durumdaydım. 1 sene önce hocama geldim. İlk önce ekranda izleyince acaba doğru mu? diye düşünüyor insan ama gerçekten müthiş. Seanslar halinde tedavi oldum, şimdi çok iyiyim. Söyleyecek söz bulamıyorum Ali hocama.  Çok teşekkür ederim. Sağolsun.

Toplam 60 adet sonuç bulundu.